PŘEBALUJEME

vše o látkových plenách a zdravém zadečku Vašeho dítěte

OBLÉKÁME

Hýčkejte miminko v oblečení z měkkých a jemných materiálů, dnes a denně.

NOSÍME

buďte svému miminku stále nablízku. Vydejte si vstříc novým dobrodružsvím.

manymonths log

 

ManyMonths™ je nová koncepce v oblékání nejmenších - alternativa k oblečení, které oblékáte pouze krátkou dobu, alternativa k nepříliš ryzím materiálům, alternativa k znečištěné Zemi.

Nabízíme vše - bezpečnost, jemnost, trvanlivost, netradiční design a zodpovědný přístup k životnímu prostředí.

Všechny oděvy kolekce ManyMonths™ jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů v souladu s fair trade principem, bez použití dětské práce. Klasické pruhy pro kombinaci, retro vzory pro slunce každodenního rána, oboustranost pro změny nálady a ukrytí stop zatoulaných borůvek.

Dle designu Bettiny Lindblom- pro všechny naše milované děti - dnes, v červnu, za rok. Navrženo s ohledem na používání látkových plen a nošení v šátcích a nosítkách.

 

INOVACE u oblečení Manymonths PATENTOVÁNY !

  

Kolekce bio oblečení Manymonths ECO HAPPY- 2009 je vyrobena z kvalitní 100% biobavlny 220g/m2. Použité knoflíky jsou z přírodních materiálů. Veškeré oblečení Manymonths je vyráběno v továrně, která je certfikovaná dle GOTS - General organic textile standart (více info v Aj zde). Vy máte tak jistotu, že tričko, které obléká Vaše dítě nešilo jiné dítě, že ženy, které ušily kalhoty pro Vaše miminko dostanou za svou práci adekvátní mzdu a pracují  za standartních podmínek a nejsou vykořisťovány ( princip fair trade). Použitý materiál pro výrobu oblečení je certifikován a proces výroby splňuje přísné podmínky.  S oblečením ManymonthsTM oblékáte svým nejdražším čistou ryzí přírodu. 

Kolekce Manymonths merino je vyrobena z neupravené 100% merinovlny ( vlna, která nebyla chemicky upravována).Merino vlna je velmi jemná, pohodlná, prodyšná s vynikajícími izolačními vlastnostmi. Jedná se o jeden z nejvhodnějších materiálů pro nejmenší děti, poněvadž napomáhá termoregulaci. Dutá vlákna a velké množství vzduchových kapsiček mezi přirozeně zkroucenými vlákny vlny napomáhají udržet dětskou pokožku v  suchu a v teple.

 

 

manymonths logo2

 

 

Kde koupit: ManyMonths

Víte co je…

Babylegs?

návleky na nožky a ruce, které chrání před chladem a drsnou podlahou....

Novinky e-mailem

Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

V čem nosíte své dítě ?

Ukázat výsledky

Publikační systém WebGet© IT STUDIO s.r.o., 2002-2021