PŘEBALUJEME

vše o látkových plenách a zdravém zadečku Vašeho dítěte

OBLÉKÁME

Hýčkejte miminko v oblečení z měkkých a jemných materiálů, dnes a denně.

NOSÍME

buďte svému miminku stále nablízku. Vydejte si vstříc novým dobrodružsvím.

MaM Ecofit dámské hygienické vložky

MaM Ecofit group 

 

z biobavlny

prodyšné

měkké

hygienické

na svém místě

 

 

Řada MaM Ecofit dámských hygienických vložek poskytuje vše co potřebujete během Vaší menstruační periody – kromě masáže zad !

MaM Ecofit dámské hygienické vložky jsou měkké a jemné k Vaší pokožce, poskytují dostatečnou cirkulaci vzduchu pro prevenci kvasinek a vzniku opruzenin.

 

 


 

MaM Ecofit mini

Velikost Mini je určena pro první a poslední dny periody a pro uživatelky menstruačního kalíšku.

Velikost Regular–pro normální menstruaci.

Velikost Regular Plus pro silnou menstruaci a velikost Maxi/Night pro použití v noci a v prvních týdnech po porodu.MaM Ecofit maxi Unikátní patentovaný tvar MAM Ecofit dámské hygienické vložky Vám poskytne jistotu i v problematických obdobích každé ženy.

Testovací sada obsahuje jednu vložku z každé velikosti.  Nádherná kapsička – pro uschování čistých a znečištěných vložek odděleně.

 


 

MaM Ecofit dámské hygienické  vložky jsou navrženy Bettinou Lindblom ve spolupráci s mezinárodními textilními experty a nadšenými testéry.

Vložky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů : biobavlna interlock pro největší komfort, měkký bambusový flauš pro excelentní absorpci, štíhlá nepropustná, prodyšná membrána pro Váš pocit jistoty, organická tkaná bavlna a pruh polyesterového semiše, díky němuž bude vložka vždy tam kde má být. MaM Ecofit dámské hygienické vložky jsou navrženy jako jeden kus, žádné rozebírání a skládání před a po praní, žádné protékání.

 

 

Splňují vše co od moderní vložky očekáváte – štíhlost a savost. Savá vrstva je umístěna tam, kde ji potřebujete a přišita „cik-cak“ stehem, aby nedocházelo k jejímu shrnování k okraji vložky. Všechny vložky jsou opatřeny plastovými patentky pro dokonalé přizpůsobení.

 

 


Perte při teplotě do 60°C s předepírkou ve studené vodě ( kapsičku – ručně ve studené vodě). Nepoužívejte bělící prostředkya aviváž. Při praní používejte pouze polovinu doporučeného množství pracího prostředku. Propláchnutím použité¨vložky ihned po použití snížíte vznik skvrn. Sluníčko působí jako vynikající dezinfekční a bělící prostředek- po vyprání sušte volně zavěšené na slunci.

 


Doporučená cena :

  Mini 1 balení (4 ks)  / 509,- Kč 

Regular 1 balení (3 ks) /509,- Kč

Regular plus 1 balení (3ks) / 509,- Kč

Maxi 1 balení (2ks) /470,- Kč

Testovací sada 1 balení (4 ks) : 560,- Kč

Taštička (1 ks) : 270,- Kč

 

 

 

 

 

 

Víte co je…

Kapsová plena?

je tvořena vnější nepromokavou vrstvou a vnitřní vrstvou. Tyto dvě vrstvy vytvář...

Novinky e-mailem

Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

V čem nosíte své dítě ?

Ukázat výsledky

Publikační systém WebGet© IT STUDIO s.r.o., 2002-2021