PŘEBALUJEME

vše o látkových plenách a zdravém zadečku Vašeho dítěte

OBLÉKÁME

Hýčkejte miminko v oblečení z měkkých a jemných materiálů, dnes a denně.

NOSÍME

buďte svému miminku stále nablízku. Vydejte si vstříc novým dobrodružsvím.

MaM® Multi Tube

Mam multi tubeUniverzální top pro těhotenství a mateřství. Navrženo finskou designerkou Bettinou Lindblom.  Lze použít samostatně, nebo v kombinaci se svetříkem, či košilí. Dokonale chrání rostoucí bříško před chladem a zakryje nedopnuté kalhoty......  Vytáhněte top nad prsa a máte kojící tričko. Při kojení jednoduše stáhněte dolů horní kraj.  Vaše záda zůstanou v teple. MaM Multi Tube následně využijete i jako sukni.

 

 

Vyrobeno z pružného materiálu ze směsi konopí a bavlny s přídavkem elastanu pro perfektní přizůsobivost. MaM Multi Tube top je  zdoben starověkými symboly. K dispozici ve vel. S/M ( >vel. 38)  a L/XL (

 

 

 

  

 

Starověké symboly :

 

 

PROPLETENEC 

starý norský design používáný na brožích Vás při výběru MultiTube spojuje s životem žen před tisíci lety. Věřilo se, že člověk , ktrý má schopnost vytvářet tato nádherné lemování, má schopnost  kontrolovat  narození a smrt. Pozorováním cestičky lemování z blízka  můžete vidět svou vlastní budoucnost.

 

 

MEHDI KVĚTINA - v překladu Henna květina. Nádherný starověký Indiánský design květiny, který se používal při zdobení těla Hennou při svatbě a porodu. Věřilo se, že přináší velké jmění.

 

STROM ŽIVOTA - Severské ženy byly vždy opečovávány s úctou. Zdobný ornament byl  s láskou vyřezáván do dřeva. Mezi populární symboly ptáků patří:  vodní ptactvo symbolizující nový život a páv, jako symbol nesmrtelnosti.  Různé stromy symbolizují životní energií a životní cyklus. Strom života patří mezi tradiční Skandinávské symboly datující se do 7-12 stol. n.l. 

SLOVANSKÉ SLUNCE - tradiční slovanský motiv slunce používáný v lidovém folklóru ke zdobení vajec. Motiv slunce symbolizuje život, teplo, a lásku k bohu. Vejce symbolizují spoutanost zimy a přicházejíci jaro slibující nové naděje, nový život a prosperitu. Vajíčka jsou na Ukrajině doposud symbolem  plodnosti a legendy hovoří, že dokud budou  pysanky (vejce) zdobeny bude dobro vítězit na světě.

 

GRANÁTOVÉ JABLKO - tradiční symbol plodnosti, hojnosti a štěstí používáný po celém světě. Toto atraktivní jablko  lásky zdobí mnohý Skandinávský porcelán, nábytek, zdi, nebo dřevěné stolní nádobí.

 

  

 Tipy pro použití MaM® Multi Tube :

 

 

 

  

 

 

 

 

Víte co je…

Svrchní kalhotky?

kalhotky, které se používají na plenku. Zabraňují pronikání vlhkosti z plenky na...

Novinky e-mailem

Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

V čem nosíte své dítě ?

Ukázat výsledky

Publikační systém WebGet© IT STUDIO s.r.o., 2002-2021