PŘEBALUJEME

vše o látkových plenách a zdravém zadečku Vašeho dítěte

OBLÉKÁME

Hýčkejte miminko v oblečení z měkkých a jemných materiálů, dnes a denně.

NOSÍME

buďte svému miminku stále nablízku. Vydejte si vstříc novým dobrodružsvím.

MaM vložky do podprsenky

MaM vložky do podprsenky jsou anatomicky tvarované vložky  s extra vkládací vrstvou. Jejich design je patentován Jsou vyrobenyz jemné 100% merino vlny ve formě flauše a hedvábné bambusové vrstvy ve formě žerzeje. Tyto dvě vrstvy mezi sebou vytvářejí kapsu, do které lze vložit extra vkládací vrstvu z vlny   pro  chladné období, nebo noc, případně vložit jinou sací vrstvu. V oblasti bradavek nejsou žádné švy, které by mohly dráždit.

Mam vložky do podprsenky jsou maximálně prodyšné a  udržují prsa v teple, díky čemuž je zajištěna dobrá cirkulace krve, které je prevencí vzniku mastitidy ( zánětu prsu ) a  retence mléka. Použitý bambus je přirozeně antibakteriální a vlna vysoce absorpční. Detailně propracovaný anatomický tvar zajišťuje jejich diskrétnost v kojící podprsence a  téměř "neviditelnost".

Díky přirozeným antibakteriálním účinkům použitých materiálu, není nutno MaM vložky do podprsenky prát  po každém použití, stačí je ponechat uschnout na vzduchu. Perte je v ruce ve vlažné vodě v přípravku určeném pro praní vlny a nejdříve je nechejte 10 min. odmočit ( k uvolnění zaschlého mléka). Po vyprání vysušte přebytečnou vodu do froté ručníku a nechejte volně uschnout. V případě potřeby můžete provést impregnaci lanolinem.

 

   

Dodávany ve dvou velikostech ( dle velikosti košíčků) A-C, >C.

Doporučená cena za pár MaM vložek do podprsenky včetně vkládací vrstvy : 240,- Kč

Víte co je…

Babylegs?

návleky na nožky a ruce, které chrání před chladem a drsnou podlahou....

Novinky e-mailem

Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

V čem nosíte své dítě ?

Ukázat výsledky

Publikační systém WebGet© IT STUDIO s.r.o., 2002-2021