PŘEBALUJEME

vše o látkových plenách a zdravém zadečku Vašeho dítěte

OBLÉKÁME

Hýčkejte miminko v oblečení z měkkých a jemných materiálů, dnes a denně.

NOSÍME

buďte svému miminku stále nablízku. Vydejte si vstříc novým dobrodružsvím.

ManymonthsTM ECO HAPPY - kolekce 2009

  • ManymonthsTM body/tričko 

kojenecké body je vynikající kus oděvu, který nemůže chybět v žádné výbavičce pro miminko. Body napomáha fixovat plenky na svém místě a chrání citlivou pokožku malých dětí před chladem. Vzhledem k tomu, že naše děti rostou velmi rychle, bývají ovšem body velmi často příliš krátká, nebo příliš dlouhá. Proto Vám Manymonths přináší alternativu-odepínatelný spodní díl a ohrnovatelné rukávy. Jakmile Vaše miminko povyroste, odepnete spodní díl a zůstává Vám tričko. Přizpůsobeno pro nošení látkových plen. V nabídce ve variantě s krátkým a dlouhým rukávem.

  • ManymonthsTM tričko

pro větší sourozence najdete v nabídce klasické tričko ( u varianty s dlouhým rukávem s ohrnovatelným rukávem).  Velikosti určené menším dětem , lze rozepnout pomocí knoflíčkuz přírodních materiálů. A protože i maminka, chce být krásná, v nabídce nalezente ladící trička i v dámské velikosti S-XL.

    

  • ManymonthsTM sloní čepice

nepostradatelný kus oděvu v šatníku každého miminka. Dokonale chrání hlavičku, ouška a krk před chladem, ostrými slunečními paprsky a nepříjemným hmyzem. Díky speciálnímu střihu a kvalitním materiálům již nebudete hledat odhozenou čepici v dáli, aniž jste cokoliv postřeli. Vynikající pomocník při nošení v šátcích a nosítkách, kde nevidíte na záda. Pro běžné nošení, pod přilbu, nebo jako spodní vrstva teplé čepice.

  

  • ManymonthsTM kalhoty s upravitelným pasem

kalhoty, které opravdu rostou s Vaším mimnkem. Důmyslně nastavitelné nohavice, ohrnovatelný  a regulovatelný pas umožňují dlouhodobé použití kalhot. ManymonthsTM kalhoty s upravitelným pasem respektují požadavky látkových plen. Dopřejte dětem pohodlí a volnost pohybu. varinat pro nejmenší děti s botkami pro teplé nožky. 

 

  • ManymonthsTM zavinovací body

usnadňuje oblékání u nejmenších dětí.  Rukavičky na rukávech chrání před poškrábáním nehtíky. spodní díl zavinovacího body lze odpnout a odroste-li miminko, můžete jej pouívat dál jako tričko.

  

  • ManymonthsTM zavazovací čepice

pro nejmenší děti. Dvojitá vrstva materiálu zaručuje příjemné teplo a klid pro citlivá ouška nejmenších. Elastický lem usnadňuje oblékání čepice a dokonale chrání krk miminka.

 

Více informací o oblečení Manymonths. Zobrazit aktuální nabídku.

 

 

Víte co je…

Tvarovaná plena?

má jednoduchý anatomický tvar, který usnadňuje její použití. Vždy je nutno na ní...

Novinky e-mailem

Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

V čem nosíte své dítě ?

Ukázat výsledky

Publikační systém WebGet© IT STUDIO s.r.o., 2002-2021