PŘEBALUJEME

vše o látkových plenách a zdravém zadečku Vašeho dítěte

OBLÉKÁME

Hýčkejte miminko v oblečení z měkkých a jemných materiálů, dnes a denně.

NOSÍME

buďte svému miminku stále nablízku. Vydejte si vstříc novým dobrodružsvím.

ManymonthsTM merinovlna

  • ManymonthsTM body/tričko 

kojenecké body je vynikající kus oděvu, který nemůže chybět v žádné výbavičce pro miminko. Body napomáha fixovat plenky na svém místě a chrání citlivou pokožku malých dětí před chladem. Vzhledem k tomu, že naše děti rostou velmi rychle, bývají ovšem body velmi často příliš krátká, nebo příliš dlouhá. Proto Vám Manymonths přináší alternativu-odepínatelný spodní díl a ohrnovatelné rukávy. Jakmile Vaše miminko povyroste, odepnete spodní díl a zůstává Vám tričko. Přizpůsobeno pro nošení látkových plen. V nabídce ve variantě s dlouhým rukávem.

  • ManymonthsTM tričko

pro větší sourozence najdete v nabídce klasické tričko s dlouhým rukávem.     

  • ManymonthsTM sloní čepice

nepostradatelný kus oděvu v šatníku každého miminka. Dokonale chrání hlavičku, ouška a krk před chladem, ostrými slunečními paprsky a nepříjemným hmyzem. Díky speciálnímu střihu a kvalitním materiálům již nebudete hledat odhozenou čepici v dáli, aniž jste cokoliv postřeli. Vynikající pomocník při nošení v šátcích a nosítkách, kde nevidíte na záda. Pro běžné nošení, pod přilbu, nebo jako spodní vrstva teplé čepice.

  • ManymonthsTM legíny 

slouží jako velmi pohodlné kalhoty pro první podzimní dny, nebo jako ideální spodní vrstva pod kombinézu.

  • ManymonthsTM botičky pro nošení dětí

dokonale chrání nožičky před chladem. Dlouhá vyhrnutá nohavice fixuje botičku na nožičce a zabraňuje jejímu sklouznutí. Vrstva z mikrovlákna chrání před větrem. Botičky jsou určeny zejména pro rodiče nosící své děti, ale můžete je použít i do kočárku. Botičky nejsou určeny pro chození.

  • ManymonthsTM rukavice

chrání ručku nejmenších před chladem. Pro nejmenší děti najdete v nabídce variantu bez palce.

  • ManymonthsTM overal

exkluzivní overal z merinovlny  s propracovanými detaily.Overal Manymonths se zapíná na zip, který vede až do nohavice - což usnadňuje oblékání a přebalování.Střih overalu zohledňuje používání látkových plen.Pružný pásekv pase umožňuje přizpůsobení velikosti od 3 -12/18 měsíců. Vhodný na samostané nošení, jako spodní vrstva pod kombinézu, nebo jako pyžamko pro chladné noci.

  • ManymonthsTM spací pytel

 pyžámko, které je zakončeno jako spací pytel. Jeho odepínatelná část umožňuje prodloužení až do délky 85 cm a dvě řady patentek u krku umožňuji připůsobení dle aktuální velikosti.

  • ManymonthsTM wool tube

univerzální návleky na ruce a nohy. Chrání před chladem a drsnou podlahou. ideální pro nošení v šátku, pod kalhoty či sukýnku. Vyřeší problém vyhrnutých nohavic. 

 

Více informací o oblečení ManymonthsZobrazit aktuální nabídku

 

 

Diskuse

Diskuse k článku: Manymonths merinovlna

Datum: 27.11.2015 04:54:36; Od: EFXexZ9zbX
Titulek: 61tCRiVuqYR

This excellent place saved me $487 for the 12 month<a href="http://krchdie.com"> poerid</a>! They are an online service and they are generally kind, caring, and take fantastic care of their customers. Most importantly for me, they answer customer e-mail and response phone calls with humans.
Odpovědět

Příspěvek do diskuse

Víte co je…

Kalhotková plena?

připomína svým tvarem kalhotky a je velmi jednoduchá na manipulaci. Zapíná se ...

Novinky e-mailem

Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

V čem nosíte své dítě ?

Ukázat výsledky

Publikační systém WebGet© IT STUDIO s.r.o., 2002-2021