PŘEBALUJEME

vše o látkových plenách a zdravém zadečku Vašeho dítěte

OBLÉKÁME

Hýčkejte miminko v oblečení z měkkých a jemných materiálů, dnes a denně.

NOSÍME

buďte svému miminku stále nablízku. Vydejte si vstříc novým dobrodružsvím.

   

                                                                                                                                   

Nošení dětí v šátcích a nosítcích -  již není žádný módní výstřelek, ani rozmazlování miminka. Denně můžete potkat rodiče s dítětem v šátku, nebo nosítku. Šátek a nosítko jim přináší volnost, pocit sounáležitosti, vnímání blízkosti a mnoho pozitivních emotivních zážitků. Při nošení dětí klademe důraz na zdravotní hledisko toho, kdo nosí a toho kdo je nošen. Rádi bychom Vám představili šátky, nosítka a doplňky pro nošení, které Vám zpříjemní nejkrásnější chvíle života. Detailní informace naleznete v oddělení NOSÍME. Seznamte se s nosítkem MANDUCA.

Moderní látkové pleny - se v dnešní době staly již nedílnou součásti výbavičky nastávajicích rodičů. Seznamte se prosím s látkovými  plenami 21. století, jejich výhodami a praktickým použitím. Veškeré detailní informace naleznete v oddělení PŘEBALUJEME .

Při výběru oblečení pro naše nejmenší každý rodič intuitivně volí to nejlepší. Vždyť přeci pokožka nejmenších je největší absorpční orgán a malé miminko je bezbranný tvor. Nabízíme Vám oblečení z čistých, ryzích, přírodních materiálů ve kterých bude se bude miminko cítit jako  v maminčině náručí. Chcete-li se dozvědět více o zdravém a přirozeném oblékání navštivte naše oddělení OBLÉKÁME

 

  

Představujeme novou barvu a inovovanou Manducu New Style tmavěmodrá

Víte co je…

Babylegs?

návleky na nožky a ruce, které chrání před chladem a drsnou podlahou....

Novinky e-mailem

Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

V čem nosíte své dítě ?

Ukázat výsledky

Publikační systém WebGet© IT STUDIO s.r.o., 2002-2021